צוות המנחים והמאמנים בבית הספר כיוונים

.צוות המרצים הינו צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנים כל אחד בתחומו

מאמנת עסקית ואישית עם ניסיון של משנת 2006 בתחום ובעלת בית ספר כיוונים להכשרת מאמנים 

מגי מנחת מרצה ומנחת סדנאות הן באקדמיה והן מחוצה לה כבר יותר מ 10 שנים בהם הנחתה סדנאות במסגרות וארגונים שונים.

בשנת 2017 סיימה את לימודי הדוקטורט כאשר המחקר הייחודי שלה עסק באימון אישי אקדמי בו חקרה את תרומת האימון האישי על העצמת לומדים, פיתוח המסוגלות העצמית שלהם והצלחתם בלימודים.

 

מגי מביאה אל האימון את הניסיון האישי שלהן מבחינה אקדמית והן מתוך תהליכי הניהול והתובנות שלה בחיי היום יום. 

בחזון שלה באימון היא שואפת לראות אנשים קשובים יותר, אנשים המאמינים בעצמם וביכולתם בעלי דימוי עצמי מנצח, אנשים אשר ממצים את הפוטנציאל הטמון בהם. 

מאמנת אישית ורפואית מוסמכת בלשכת המאמנים כמאמנת אישית ועסקית, תמר מלווה אנשים בכל שלבי החיים. בעבודה תהליכית מקצועית, תמר עוזרת למתאמנים לעשות את השינוי אליו הם שואפים.

כמאמנת רפואית, תמר עובדת עם אנשים החווים משבר רפואי, אם זה המטופל או בן משפחתו. תמר מלווה מרגע הבשורה, בשלבי הטיפול השונים וגם ברגעים סופניים.היא משלבת נסיון חיים, לימודים ושנים של עבודה מעשית באימון המותאם לצרכי הלקוח.

תמר עובדת בעברית ובאנגלית, היא פיתחה שיטה מיוחדת לאמון לאנגלית העוזרת לאנשים לפרוץ את מחסום השפה, לצבור בטחון בתקשורת באנגלית בכל הרמות והמצבים.

מאמנת מוסמכת על ידי לשכת המאמנים בעלת תואר MA ו BA מנהלת תקציב בסך חצי מילארד ש"ח בשנה בארגון ציבורי המונה 1400 עובדים , נשואה ואמא לחמישה ילדים מקסימים .בוגרת תואר ראשון באונ' בר אילן בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני עם תזה בכלכלה באוניברסיטת חיפה בהצטיינות .מתמחה באימון עסקי ועוסקת בהנחיית קבוצות בנושאי העצמה קבלה ויישום מטרות .

מאמנת מקצועית מוסמכת וסופרויזורית, מנחת קבוצות אימון,  בעלת ניסיון של 10 שנים באימון, רקע ניהולי של 17 שנה בחברת היי-טק גלובלית מהמובילות במשק הישראלי.

בהכשרתה  בוגרת מגוון גדול של קורסי ניהול ואימון, קורסי הדרכה, והנחית קבוצות.

מתמחה באימון עסקי תעסוקתי ואישי,

מלווה נשים להיות מנכ"להיות בעסק שלהן ובחיים 

מאמינה שגם בחיים וגם בעסק צריך לפעול מתוך חיבור למהות הפנימית.

מתנדבת במספר ארגונים ומקדמת הזדמנויות.

מאמינה ש"כל עוד הנר דולק אפשר לתקן"

   ומזמינה כל אחת ואחת,

לעשות את השינוי לחיים מאושרים יותר.

בעלת תואר ראשון באומנות התיאטרון באוניברסיטת תל אביב. שדרנית רדיו, מפיקה ועורכת תוכן, מגישה את רצועת הבוקר ברדיו eco99fm. לאורך השנים ערכה והפיקה בין היתר את התוכניות: איפה הכסף, ורדה רזיאל זקונט, שלישית מה קשור, יוסי סיאס, ועוד ועוד.

המנהלת המקצועית של קורס הרדיו של 99fm בשיתוף הבצפר של חברות הפרסום ומרצה ומנהלת התוכן של מחלקת הרדיו באוניברסיטת אריאל.

מאמנת אישית להעצמה והובלת תהליכים, בדרגת מקצועי המוכרת על ידי לשכת המאמנים. יועצת משפחות ומנחת קבוצות הורים המתמחה בעבודה עם מתבגרים והורים למתבגרים וכן יועצת בצוות של מיכל דליות. . מנחה בבתי ספר סדנאות לזוגיות ללא אלימות בגיל ההתבגרות מטעם הרווחה וכן השתלמויות למורים . בנוסף מורה עם ותק של 18 שנים בחטיבה העליונה. 

בעלת תואר שני בהוראה, למידה ופיתוח הדרכה.

אתר זה נבנה ע''י שחר אופק